וואטספ סטיקי

אירועים פרטיים

אירועים פרטיים בביץ' קלאב

בואו לחגוג את האירוע הפרטי שלכם במסעדת השף ביץ קלאב היוקרתית. הבחירה המושלמת לאירוע שכולו סטייל, שואו ויוקרה מצד המוזמנים שבאים לחגוג איתכם. אנחנו משלבים בצורה מדויקת בין התנאים היוקרתיים ביותר לבין קידמה וחדשנות בתחום האירועים- כאשר התוצאה היא אירועים פרטיים שנמצאים בליגה משל עצמם!

לא תמיד קל למצוא מסעדה לאירועים שרוצים שיהיה להם אפקט בלתי נשכח. בסופו של דבר מסעדה כזאת צריכה להוות את השילוב האופטימאלי בין מקום, אווירה וכמובן אוכל, כשכל אחד מן המרכיבים צריך להיות יוצא דופן כדי להתחבר ביחד לחוויה בלתי רגילה של הנוכחים באירוע. אירועים פרטיים ואירועים עסקיים אשר מתקיימים במסעדת השף ביץ קלאב הם אירועים שמעניקים למארגנים ולמוזמנים הזדמנות חד פעמית לחוויה קולינארית ואסתטית שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר בארץ- העיצוב היווני של המסעדה זורק אתכם ברגע אל המסעדות הממוקמות על חופי יוון והאווירה הצעירה הופכת את המקום לפנינה קולינרית שקשה להתעלם ממנה.

גולת הכותרת של המסעדה היא מטבח פתוח שבו המנות מבושלות אל מול עיני הסועדים, מה שמספק שקיפות מלאה וביטחון באיכות מוצרי הגלם והמנות המוגשות במסעדה, לצד טאבון הממוקם במרכזו של המטבח ובו נאפים במקום בצקים ומנות שונות ומפתיעות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

בואו לחגוג איתנו!

אנא מלאו את טופס - בואו לחגוג איתנו!