וואטספ סטיקי

אודות

אודות

ביץ' קלאב חיפה

מסעדת ה Beach Club , מסעדה בחיפה, היא ללא ספק הבשורה הקולינרית החדשה שנועדה לכבוש את ליבם של תושבי חיפה והצפון, מדובר הממוקמת בדרומה של טיילת חוף דדו ומעוצבת בקונספט חדשני של מטבח פתוח שבו ניתן לראות את הכנת המנות ועם נוף ישיר אל חוף הים המדהים שמול המסעדה.

המסעדה פועלת בשיתוף של מועדון הגלישה Surf Club ולמעשה מייצרת שילוב מושלם בין אוכל, אווירה וגלישה.

העיצוב היווני של המסעדה זורק אתכם ברגע אל המסעדות הממוקמות על חופי יוון והאווירה הצעירה הופכת את המקום לפנינה קולינרית שקשה להתעלם ממנה. גולת הכותרת של המסעדה היא מטבח פתוח שבו המנות מבושלות אל מול עיני הסועדים, מה שמספק שקיפות מלאה וביטחון באיכות מוצרי הגלם והמנות המוגשות במסעדה, לצד טאבון הממוקם במרכזו של המטבח ובו נאפים במקום בצקים ומנות שונות ומפתיעות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

מסעדת הביץ' קלאב, מסעדה בחיפה, היא ללא ספק מסעדת גורמה ייחודית אשר מספקת לכם לשבת עם חברים ולחלוק ממגוון נרחב של מנות  מפנקות באווירה של ישיבה בפאב על הים. 

המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון של מנות ראשונות ועיקריות , מוקפדות ברמה הגבוהה ביותר ועם הצבעים, הריחות והטעמים שבהם תתאהבו מן השנייה הראשונה ומאפשרת לכם גם להנות מערבי קונספט ייחודיים שמתקיימים במקום לאורך ימי השבוע.

מסעדת הביץ' קלאב מזמינה אתכם לקיים אירועי שף של עד 80 מוזמנים עם תפריט בהזמנה אישית באווירה צעירה ומזמינה מול החוף היפה בעיר חיפה.

מסעדת הביץ' קלאב מתחייבת לפעול בהתאם לתפיסת עולם ערכית אשר כוללת התחייבות ל:

  • אהבה – אנו מתחייבים לפעול מתוך אהבה לתחום המזון ואהבה ללקוחות!
  • חוויית לקוח – כחלק מתפיסת עולמנו אנו מתחייבים לספק לכל אורח שלנו במסעדה את חוויית האירוח והבילוי המשותף המובילה בישראל.
  • שקיפות – מטבח פתוח ואסתטי עם בישול אל מול הלקוח מהווה שקיפות מלאה במוצרי הגלם ובמנות שאנו מגישים במסעדה.

 

דברו איתנו!

אנא מלאו את טופס - דברו איתנו!